Hotel Praha 9 - Čakovice Klaret
Hotel Klaret ubytování Praha 9 - Čakovice Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Klaret / Praha 9 - Čakovice

Hotel Klaret v Praze se nachází blízko klidné části Prahy 9 - Čakovicích, cca 25 minut jízdy autem z centra města. Historie hotelu Klaret v Praze 9 sahá do roku 1995, kdy byl hotel postaven blízko Praha-Letňany a obchodních center Tesco a Globus.

Ubytování
O Vaše pohodlí hotelu Klaret v Praze 9 se postará celkem 28 dvoulůžkových pokojů, 6 jednolůžkových pokojů, 6 čtyřlůžkových pokojů a 10 třílůžkových pokojů (max. kapacita hotelu včetně přistýlek je až 120 lůžek). Pro zdravotně postižené hosty jsou připraveny pokoje s bezbariérovým přístupem. Každý pokoj hotelu Klaret v Praze je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha nebo vana)

Restaurace
Součástí hotelu Klaret v Praze je restaurace s barem s kapacitou 100 míst. Slouží pouze ke stravování hotelových hostů. Lze v ní zajistit konání rautů, seminářů, obchodních jednání, hostin i svateb. V ceně ubytování hotelu Janoušek v Praze 9 je zahrnuta snídaně, která je v restauraci podávána v době mezi 7-10 hod. Denní provoz je poté individuální dle domluvených objednávek. V nabídkovém menu je velký výběr jídel české kuchyně a široký sortiment nápojů.

Okolí
Stověžatá Praha, město historie, literatury a architektury. Praha je jedním z nejpopulárnějších míst, které jezdí obdivovat turisté z celého světa – všichni chtějí poznat její jedinečnou atmosféru a krásu. Praha není pouze centrum města, kde se nachází spousta památek, ale i řada pamětihodností se nachází ve středních Čechách. V okolí hotelu Klaret se nachází řada nákupních center, multikin a sportovních zařízení – plavecký bazén, zimní stadión, trasa pro kolečkové brusle. Zájemci o turistiku jistě ocení turistické a cyklistické stezky, které vedou Polabím.

Hotel Praha 9 - Čakovice Klaret - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 9 - Čakovice Klaret - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 9 - Čakovice Klaret -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 9 - Čakovice Klaret - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9 - Čakovice Klaret - disponuje restauracíHotel Praha 9 - Čakovice Klaret - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9 - Čakovice Klaret - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 9 - Čakovice Klaret - Pokoje jsou vybaveny televizorem